Aktuality
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
19 máj 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

SLOVAKIA OLD SCHOOL BOWLING CUP 2024
6.-8.6.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
MAZANIE-PATTERN
WEBSITE

BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024-10 ROKOV PBC
21.-23.6.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
RULES
MAZANIE-PATTERN

SUMMER BOWLING TOURNAMENT 2024
18.-21.7.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN
WEBSITE

Prešporský Mazec 2023/2024 - 10. kolo
Streda - 22.5.2024
OBSADZOVAČKA
PROPOZÍCIE
MAZANIE

Prešporská Deviatka 2023/2024 - 9. kolo
Streda - 29.5.2024
OBSADZOVAČKA
PROPOZÍCIE
MAZANIE

Prešporský Eliminátor 2023/2024-10. kolo
Streda - 5.6.2024
OBSADZOVAČKA
PROPOZÍCIE
MAZANIE

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 460 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

List pre vedenie SBwZ
Aktuality
03 január 2006
ImagePredseda dozornej rady SBwZ nám zaslal otvorený list adresovaný Prezidentovi SBwZ. Obsah listu sa dotýka oblasti doterajšej činnosti vedenia zväzu a svojim zameraním  sa týka všetkých členov zväzu. V prílohe prinášame jeho plné znenie. Zároveň otvárame novú anketu súvisiacu s touto témou. (Braňo)
» ..pokracovanie..
Bodovací Firo tour rebríček ČR a SR - rok 2005
Aktuality
02 január 2006
ImageImageSkončil sa tretí ročník Bodovacieho Firo tour rebríčku hráčov ČR a SR. Takisto ako v predchádzajúcich ročníkoch sa do zbierania bodov svojou účasťou na turnajoch zapojili aj slovenskí hráči. Tento rok sa podarilo 6 hráčom zo Slovenska kvalifikovať na záverečný Czech Masters Tournaments 2005 - Turnaj Majstrov ČR a SR. Najlepšie zo Slovákov dopadol náš klubový hráč Miro Koník, ktorý skončil na 22. mieste. Tesne za ním skončil s rozdielom 23 bodov Radek Pospíšil.  Do postupujúcej 84 v mužskej kategórii sa prebojovali ešte Pavol Galba, René Blažek ml. a Peter Pargáč. V ženskej kategórii má Slovensko jedinú zástupkyňu Dášu Pospíšilovú, ktorá skončila na 9. mieste. Z nášho klubu bol veľmi blízko k postupovej hranici Braňo, snáď nabudúce. Turnaj bude prebiehať v dňoch 14.-15. januára. Kvalifikácia sa odohrá v herniach Kutná Hora a Praha-Vojkov. Do finálovej časti, ktorá sa celá odohrá v herni Praha-Zličín postupuje 24 mužov, 12 žien a 8 juniorov. Našim zástupcom držíme palce a veríme, že sa im podarí uspieť a postúpiť do veľkého finále, ktoré sa bude hrať za prítomnosti TV kamier o zaujímavé ceny. (Braňo)
» ..pokracovanie..
Perfect Tour - 4.kolo
Aktuality
19 december 2005
ImageNa zlatú nedeľu sa konalo pekné športové podujatie - 4. kolo Perfect Tour. Opäť sa podaril zorganizovať malý bowlingový  sviatok, ktorý bol ovenčený nadpriemernou účasťou 81 hráčov z Rakúska, Čiech a Slovenska. Turnaja sa na naše prekvapenie zúčastnili aj také hráčske Yvonne, Hans, Marekesá ako sú Gross Yvonne, Gross Thomas a Hahn Franz z Rakúska, ktorých poznáme zo Slovakia Open. Kvalifikácia sa rozbehla nultou rundou v pondelok kde hráči mali na výber z dvoch druhov mazania. V nedeľu pokračovala ďalšími troma rundami, ale vďaka opravenej mazačke už iba na jednom mazaní. Veľká účasť zahraničných hráčov sa odzrkadlila aj vo výsledkoch potrbených na postup do finálovej dvadsaťštvorky. Keď v predchádzajúcich kolách stačil náhod (s handicapom) okolo 1120, teraz bolo treba hodiť minimálne 1155. Do záverečného finále sa tento krát neprebojovali takí domáci hráči ako Dáša Pospíšilová, Peter Sladký, Pavol Galba, Laco Bitto, Miro Koník alebo René Blažek ml. Vo finále pokračovali hráči z Rakúska v predvádzaní výborných výsledkov. Víťazom turnaja sa stal Hans Lippert, ktorý hodil aj najvyšší náhod dňa 257. Veľmi dobre im ale konkurovali Marek Husár, ktorý skončil na 3. mieste o 2 kolky pred Martinom Mikulom a na 6. mieste skončil najlepší rovinár turnaja Peter Pargáč. Najlepšou ženou turnaja sa stala majsterka Rakúska Yvonne Gross, ktorá skončila na 2. mieste. Do finále sa z nášho klubu prebojoval iba Braňo z 22. miesta a po finálových výsledkoch - 149,162,201 a 152 skončil nakoniec na 19. mieste. Ďalšie kolo turnaja sa bude konať 22.1.2006.  (Braňo)
ImagePerfect Tour - výsledky 4. kola ImageCelkové poradie po 4. kole
Slovenský pohár družstiev - finálová časť
Aktuality
11 december 2005
ImageZápasmi v štyroch skupinách po štyroch družstvách pokračoval v nedeľu SPD v Bratislave. Z každej skupiny postupovali prvé dve družstvá s najväčším ziskom bodov zo vzájomných zápasov na dve hry. Naše družstvo v zložení Braňo, Marcel, Miro a Wang svoju skupinu D
Miro, Braňo, Marcel, Wang
Mr.Split Bratislava - strieborní medailisti
vyhralo a to hlavne vďaka Marcelovmu osobáku - 243 so ziskom štyroch bodov ale lepším skóre ako Tornádo Trnava. Kľúč nám za štrvťfinálového súpera tak určil prvoligové MLB Bratislava, ktoré sme aj vďaka ich slabučkému výkonu v jednom zápase na súčet dvoch hier zdolali a postúpili tak už medzi semifinálovú štvoricu. Tam nám už kľúč tak neprial a za súpera sme dostali favorita turnaja, lídra 1. ligy Lubomiro Strikers. Napokon sme v tomto snáď najkrajšom zápase turnaja zvíťazili o tri kolky, keď sme v jednom zápase nazbierali 1143 bodov, čo bolo najvyššie číslo vo vzájomných zápasoch počas celého turnaja. Vo finále sme nastúpili proti K&K Galaxy B.Bystrica a chalani nám už pri našej veľkej únave veľa šancí nedali a zápas s prehľadom vyhrali. Napriek tomu sme nad mieru spokojní s druhým miestom. V zápase o tretie miesto proti sebe nastúpilo druholigové Tornádo Trnava proti Lubomiro Strikers z Bratislavy, ktoré v tomto zápase zvíťazilo a získalo tak tretie miesto. Na záver možno skonštatovať, že v konfrontácii družstiev z prvej a druhej ligy to nebolo až také jednoznačné pre tých z vyššej súťaže aj keď víťazstvo napokon patrí im. Ďakujeme organizátorom za hladký priebeh dvojdňovej akcie a tešíme sa na ďalší ročník SPD.
» ..pokracovanie..
Slovenský pohár družstiev
Aktuality
10 december 2005
ImageDnes sa začal druhý ročník "Slovenského pohára družstiev" organizovaného SBwZ. Do kvalifikačných bojov o postupujúcu šestnástku sa zapojilo 17. družstiev. Účastníci, prvoligové a druholigové družstvá, tento krát bojovali iba o umiestnenie v príslušných skupinách. V prípade družstva BK Viliams Komárno "B" tento boj im nevyšiel asi podľa plánu a ako jediné nepostupuje do ďalšej finálovej časti. Kvalifikácia vyšla najlepšie Polygonu Bratislava a Lubomiru Strikers Bratislava, ktorí svojimi výkonmi značne predbehli ostatné družstvá. Naše druholigové družstvo skončilo v kvalifikácii na 5. mieste a zajtra v skupine "D" bude hrať o dve postupové miesta do štvrťfinále. V semifinále sa stretnú štyri družstvá, z ktorých na základe výsledkov v KO stretnutiach postúpia do samotného finále dve najlepšie družstvá. V prílohe uvádzame výkony jednotlivých družstiev v kvalifikácii a rozlosovanie do skupín na zajtrajšiu finálovú časť.
ImageSlovenský pohár družstiev - výsledky kvalifikácie
Bodovací Firo tour rebríček ČR a SR
Aktuality
08 december 2005
ImagePomaly sa blíži záver 3. ročníka Firo tour rebríčka a poniektorí z nás už čakajú na 14.-15. január 2006, kedy sa bude hrať turnaj Czech Masters Tournaments. Právo účasti budú mať najlepší hráči v daných kategóriách - 84 mužov, 24 žien a 8 juniorov. V dvoch z nich bude mať zastúpenie v  aj slovenský bowling. Čísla nie sú konečné, do konca roka sa bude hrať ešte niekoľko turnajov, ktoré môžu záver tabuľky trochu zmeniť. Na Slovensku to bude už iba 18. decembra turnaj Perfect Tour, ktorý je tiež započítavaný do rebríčka. V prílohe uverejňujeme zoznam hráčov ktorý majú istú účasť na záverečnom turnaji a tiež hráčov, ktorý sú resp. boli dosť blízko kvalifikovať sa. Od budúceho roka pokračuje ďalší ročník "Bodovacieho Firo tour rebríčka ČR a SR" o prípadných zmenách ako aj o umiestnení slovenských hráčov vás chceme pravidelne informovať. 
» ..pokracovanie..
Milénium Tour - 3.kolo
Aktuality
04 december 2005
ImageDruhým víkendovým turnajom, ktorým sme sa snažili uspokojiť svoje bowlingové ambície bolo tretie kolo série Milénium Tour. V skratke Selecký, Mikula, Mr.Duke Dho-  hral sa bowling a bola tombola s veľmi zaujímavými cenami.  Ak sa zameriame na  bowling, tak turnaja sa zúčastnilo 52 chtivých hráčov, ktorý čakali isté zlepšenia (ja najmä výkonnostné) oproti  predošlým kolám. Boli nové kolky a pravdepodobne aj mazanie, ale bohužiaľ výkony ostali zatiaľ na tej istej úrovni ako v predchádzajúcich kolách. Na postup do semifinále bolo treba zhodiť neskutočných 949 kolkov aj s handicapom, túto hranicu sa z našich podarilo prekonať Mirovi a Wangovi. Na priamy postup do finále stačilo zhodiť 1045 kolkov. Z našich členov sa to podarilo iba Braňovi, ktorý postupoval zo 6. miesta s náhodom 1065. Vo finále za účasti 16 hráčov padali čísla z každej výkonnostnej strany. Najlepšie dopadol a víťazom 3. kola sa stal Martin Mikula. Skvelým finálovým výkonom sa predstavil Peter Selecký, ktorý  zopakoval svoje medailové vystúpenie z Trnavského pohára a skončil na 2. mieste. Tretím bol Mr. Duke Dho.
Z našich zástupcov najlepšie skončil Miro na 12. mieste s priemerom 160,73, Braňo skončil na 15. mieste s priemerom 166,56. Wang Jia Hua sa do finálovej časti neprebojoval a umiestnil sa na 19. mieste, Xénia na 32. mieste a Marcel na 50. mieste. Prekvapením bola tombola o pekné výhry. Celkovo ich bolo desať,  pričom najmä prvé tri určite výhercov potešili. Turnaj pokračuje v januári ďalším v poradí už štvrtým kolom.
Image Milénium Tour - výsledky 3. kola
Prague Bowling Cup - 4.kolo
Aktuality
04 december 2005
ImageNepredstaviteľné sa stalo skutočnosťou. Slovenský hráč skončil na druhom mieste prestížneho  českého turnaja - bol ním Pavol Galba. Stalo sa to po prvý krát v histórii tohoto turnaja, keď hráč zo Slovenska stál na stupni víťazov.
Galba, Režňák, HanušováPosledného tohtoročného kola  sa zúčastnilo celkovo 128 hráčov z Čiech a z toho aj šiesti zástupcovia zo slovenských klubov. V prvých kvalifikačných kolách sa žiadnemu nepodarilo prebojovať do finálovej dvadsaťštvorky. Vďaka re-entry štartom  však postúpili hneď dvaja Dáša Pospíšilová zo 4. miesta a Paľo Galba z 11. miesta. Veľmi blízko k finálovým bojom mal Peter Áresta, ktorý bohužiaľ doplatil na nulový handicap a skončil s náhodom 1207 na 29.mieste. Na postup do finále bolo tento krát potrebných hodiť aj s handicapom 1216. Takisto tesne pred postupom skončil aj Radek Pospíšil na 39. mieste a náš Miro na 42. mieste s priemerom 191,70 (165, 201, 210, 173, 220, 181). Na 63. mieste skončil ešte Braňo s priemerom 180,80 (172, 236, 156, 154, 183, 184).
Vo finále boli teda Dáša a Paľo. Určite bolo veľmi ťažké zahrať na dobré umiestnenie ale hry v kvalifikácii - 176, 192, 247, 208, 215, 170 a najmä vo finále - 209, 234, 200 a 195 s celkovým priemerom 204,60 vyniesli Paľa na nádherné druhé miesto. Takisto sa tu nestratila ani Dáša, ktorá s celkovým priemerom 192,60 obsadila nakoniec pekné 17. miesto. Obom hráčom gratulujeme.
Najvyšší náhod turnaja mal Jirka Kabrhel - 289, Víťazom turnaja sa stal Michal Režňák a na treťom mieste skončila Dana Hanušová. Ďalšie kolo sa bude konať v dňoch 5. až 7. januára 2006 opäť na Zličíne.
 ImagePBC - výsledky 4. kola
» ..pokracovanie..
Trnavský pohár - 3.kolo
Aktuality
30 november 2005
ImageUž tretie z celkovo ôsmych kôl Trnavského pohára sa odohralo v tradičný utorok, tento krát s dátumom 29.11.2005. Na ôsmych Hubáček, Koník, Seleckýdráhach sa vystriedalo 28 hráčov a medzi nimi aj dvaja zástupcovia Mr.Split – Braňo a ja (Miro). Boli sme hlavne zvedaví na zmeny podmienok na dráhach po príchode novej kombinovanej mazačky. A boli sme príjemne prekvapení. Dráhy síce boli namazané po celej šírke, takže vypúšťať guľu na krajné lišty sa nie veľmi vyplácalo (väčšinou skĺzla do žľabu), oleja bolo poskromne a tak toto mazanie nútilo točivých hráčov hrať na väčšie oblúky od stredu. Hral sa teda pekný bowling s veľkými hákmi a padlo aj niekoľko pekných čísiel. Na postup do finálovej šestnástky bolo treba zahrať priemer 183! Toľko sa nepodarilo hodiť nášmu Braňovi a s priemerom 173 skončil na 21. mieste. V kvalifikácii padol aj najvyšší náhod turnaja – Peter Feranec si dvihol osobák na 266. Ja som postúpil do finále z druhého miesta vďaka reentry s minimálnou stratou na prvého Mareka Petríka. Vo finále som zabojoval a poslednou hrou 228 som už len kontroloval víťazstvo pred veľmi pekne hrajúcim Michalom Hubáčkom (hrali sme finále spolu na dráhe) a tretím Petrom Seleckým. Takže mazanie excentristom určite sadlo (prví traja), bolo treba trocha pri hre rozmýšľať ale guľa sa na dráhe správala presne tak, ako jej hráč zavelil.
Ďalšie kolo sa uskutoční v januári 2006. Informácie o tomto turnaji ako aj o ďalšom pripravovanom podujatí by mali byť uverejnené na stránke herni www.bowling-trnava.sk.
ImageTrnavský pohár - výsledky 3.kola 
<< Start < Predchadzajuca 211 212 213 214 215 216 217 218 Nasledujuca > Posledna >>

Vysledky 1909 - 1917 z 1961
Kalendár

 Image
PREŠPORSKÝ MAZEC 2023/2024 
 STREDA - 22.5.2024
PREŠPORSKÁ DEVIATKA 2023/2024
 STREDA - 29.5.2024
PREŠPORSKÝ ELIMINÁTOR 2023/2024
  STREDA - 5.6.2024
SLOVAKIA OLD SCHOOL BOWLING CUP 2024
               6.-8.6.2024
BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024 - 10 ROKOV PBC
           21.-23.6.2024
SUMMER BOWLING TOURNAMENT 2024
           18.-21.7.2024

 Image
       BNC 2023/2024
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2023/2024

Odkazy