Aktuality
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
26 jún 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

SUMMER BOWLING TOURNAMENT 2024
18.-21.7.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN
WEBSITE

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 97 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

Slovakia Old School Bowling Cup 2023 Vytlač E-mail
10 jún 2023
ImageTop 3 MastersSobota, 10.6.2023. Po včerajšom spoločenskom večeri vyplnenom vystúpením nádherného ženského tanečného tria, muzikou od hudobného dua a viacchodovou večerou sme dnes od skorého rána opäť pokračovali v súťažení. Ako prvá prišla na rad kvalifikácia súťaže trojčlenných tímov, v tej zvíťazil maďarský tím Bói/Lubi/Ficze so súčtom 2334. Pre zranenie hráča nemohol jeden z postupových tímov pokračovať vo finálových krokoch a tak sa ako poslední dostali ďalej Talaš/Stulíková/Stulík so súčtom 2269 bodov. Po odohraní nasledujúcej hry všetkých osem tímov sme dostali postupovú štvoricu do K.O. semifinále a po semifinále
VÝSLEDKY PROPOZÍCIE
MAZANIE
WEB STRÁNKA

 

už proti sebe nastúpili dva tímy v súboji o víťazstvo a dva tímy si zahrali o tretie miesto. Víťazmi súťaže trojčlenných tímov  sa stali Slováci Lendácky/Špindor/Martinkovič, keď porazili Maďarov Bói/Lubi/Ficze  po skvelom tímovom výkone 662:618. Tretie miesto vybojovali pre Slovensko Kečkéš/Osúch/Koník, keď dokázali vyhrať nad trojicou Fekete/Smolinský/Debnár v pomere 603:586. Do záverečného Masters postupovalo 32 najlepších hráčov z poradia All Event, v ktorom zvíťazil Ondřej Surán so súčtom 3343 (priemer 208,94). Keďže viacerí postupujúci hráči už počas Masters neboli v BNC, boli nahradení ďalšími hráčmi podľa poradia. Ako posledná sa tak do Masters dostala aj Magdolna Kapronczayné so súčtom 2920 bodov. Masters sa hralo na súčet troch hier od nuly a po zoradení dosiahnutých výsledkov sme dostali konečné poradie. Víťazom sa stal Peter Fekete (obhájil tak víťazstvo z Masters na Magyar Old School 2023) najmä zásluhou skvelej prvej hry 278, ktorá mu zároveň priniesla odmenu za najvyšší výkon turnaja. Odmena za najvyšší ženský výkon 235 patrí Márii Tóth. Peter Fekete zvíťazil v Masters so súčtom 696 (priemer 232), druhá bola Jana Lébrová so súčtom 657 (priemer 211) a tretí skončil Josef Smolinský so súčtom 650 (priemer 216,7). Medailová bilancia troch zúčastnených krajín dopadla nasledovne: Slovensko 2-1-4, Česká republika 2-2-0, Maďarsko 0-1-0. Hlavnú výhru z tomboly – 43“ LED TV si odniesol Vladimír Pavlikovský. Všetkým úspešným hráčom blahoželám a všetkým zúčastneným hráčom ďakujem za predvedené výkony a skvelú športovú atmosféru, ktorá nás počas troch dní v BNC sprevádzala. Na záver je tu pozvánka na Czech Old School 2023 – 28.-30.9.2023 Olomouc – Šantovka.

Image
Top 3 Maters - 2.miesto Jana Lébrová, 1.miesto Peter Fekete, 3.miesto Josef Smolinský
Image
Víťaz Masters - Peter Fekete
Image
Top 3 Singles - 2. Ondřej Surán, 1. Jana Lébrová, 3. Vladimír Pavlikovský
 
Image
Top 3 Doubles - 2.miesto Andrej Hoos/Miroslav Koník, 1.miesto Dagmar Stulíková/Jiří Stulík, 3.miesto Viktor Špindor/Peter Martinkovič
Image
Top 3 Teams - 2. miesto Bói/Lubi/Ficze, 1.miesto Špindor/Lendácky/Martinkovič, 3.miesto Kečkéš/Osúch/Koník
 
Image
Najvyšší výkon - Peter Fekete 278
Image
Šťastní víťazi tomboly
 

Top 3 DoublesPiatok, 9.6.2023. Druhý hrací deň na Slovakia Old School Bowling Cupe 2023 v BNC Bratislava bol súťažne venovaný Doubles – súťaží dvojíc. Celkovo 42 dvojíc sa predstavilo v kvalifikácii hranej na súčet 6 hier, pričom do finálových krokov postupovalo 8 najlepších z nich. Z pozície jedna postupovali Smolinský/Fekete so súčtom 2522, z poslednej pozície osem to boli Boi/Skobrics. Po nasledujúcej jednej hre sme spoznali štyri semifinálové dvojice. Po jednej K.O. hre už sme sa ešte viac priblížili k vyvrcholeniu dnešného súťažného dňa. V poslednom zápase o víťazstvo zvíťazila manželská dvojica Dagmar Stulíková/Jiří Stulík nad domácou dvojicou Andrej Hoos/Miroslav Koník a ja osobne im toto za ich skvelý výkon veľmi doprajem. Tretie miesto v Doubles zostáva tiež doma a patrí dvojici Peter Martinkovič/Viktor Špindor, ktorá o jediný bod porazila dvojicu Csaba Boi/Zoltán Skobrics. Zvyšok piatku patril spoločnej večeri spojenej s losovaním tomboly, vystúpeniu dievčenskej tanečnej skupiny a tiež produkcii hudobného dua do tanca. Vo výsledkovom servise na web stránke podujatia nájdete aj priebežné poradie All Eventu.

Top 3 SinglesŠtvrtok, 8.6.2023. Prvý hrací deň na Slovakia Old School Bowling Cupe 2023 bol na programe príchod a registrácia hráčov, ale potom už začalo samotné súťaženie v úvodnom evente  - Singles. Celkovo sa do súťaže jednotlivcov zapojilo 86 hráčov z troch susedných krajín – Čiech, Maďarska a Slovenska. Po súčte výsledkov z troch kvalifikačných rúnd sme spoznali víťaza kvalifikácie, ktorým sa so súčtom 1341 bodov stal Ondřej Surán a spolu s ním postupovalo do 1. finálového kroku 8 hráčov, tým posledným bol so súčtom 1264 bodov Anton Zoričák. Všetci ôsmi postupujúci hráči odohrali jednu hru od nuly, ktorá určila štyroch semifinalistov. Už tu ukázala Jana Lébrova skvelú formu, tú udržala nie len v semifinále, ale ja vo finále, kde porazila v súboji o víťazstvo Ondřeja Surána. Tretie miesto zo súťaže jednotlivcov patrí Vladimírovi Pavlikovskému po víťazstve nad Petrom Martinkovičom. Takže máme za sebou prvý neuveriteľne hektický deň, keď Bratislavu postihli neutíchajúce prívalové dažde a tie skomplikovali nie len život v celom meste, ale ja nám v BNC. Preto patrí obrovská vďaka za promptnú reakciu na vzniknutú ťažkú situáciu prevádzkovateľovi a obsluhujúcemu personálu BNC, len vďaka ktorej sme úvodný deň mohli dotiahnuť do zdarného konca. Zajtra nás čaká súťaž dvojíc – Doubles, opäť sú na programe tri kvalifikačné rundy a po nich finále. Začíname už od 8:30 a večer si od cca 19:00 doprajeme spoločný kultúrny program a tešíme sa aj na výbornú večeru.

Úvod. Opäť sa hlási o slovo Slovakia Old Scholl Bowling Cup – zakladateľ tradičného seniorského podujatia, ktoré sa neskôr udomácnilo aj v Čechách a Maďarsku. Turnaj sa uskutoční v termíne 8.-10.6.2023 v BNC Bratislava za nezmenených pravidiel a formátu – až na Masters, ktoré sa bude hrať na súčet troch hier. Opäť sa bude súťažiť v jednotlivcoch, dvojiciach, trojiciach a pre najlepších 32 hráčov z All Eventu bude pripravený prestížny Masters. Pre Top 3 hráčov v každej z vypísaných súťaží sú pripravené trofeje a finančné ocenenia v celkovej výške 1300€. Okrem športovej časti bude na piatok večer pripravená spoločenská recepcia s dobrý jedlom, kultúrnym programom a tombolou s hlavnou cenou – 43“ LED TV a ďalšími cenami – 3 kusy ponorný mixér Tefal. Pripravili sme aj cenu útechy. Toto všetko môžete zažiť počas troch dní v BNC, cena štartovného vrátane účasti na piatkovej recepcii je 90€. V obsadzovačke sú vypísané rundy iba na kvalifikáciu jednotlivcov, na dvojice a trojice sa budete prihlasovať už priamo v BNC počas konania Slovakia Old School Bowling Cupu 2023. Všetky miesta v obsadzovačke sú už obsadené, preto prosím prihlásených účastníkov o včasnú informáciu organizátorovi, ak by sa turnaja nemohli zúčastniť. BNC Hotel je už dlhšiu dobu obsadený. Na podujatí bude použité 42 stopové mazanie USBC Blue 1. (Miro)
< Predchadzajuci   Nasledujuci >
Kalendár

 Image
SUMMER BOWLING TOURNAMENT 2024
           18.-21.7.2024

 Image
       BNC 2023/2024
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2023/2024

Odkazy