Aktuality
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
25 júl 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR - 2. turnaj
6.-7.9.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 96 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

Summer Bowling Tournament 2023 Vytlač E-mail
23 júl 2023
ImageTop 3 turnajaNedeľa, 23.7.2023. Finálový deň na Summer Bowling Tournament 2023 otvorila záverečná nabitá kvalifikačná runda. Po nej sme spoznali 32 postupujúcich z 95 členného kvalifikačného poľa. Postupový odhad 1200 bodov bol takmer presný, posledným postupujúcim bol totiž Norbert Bói so súčtom 1196 bodov. Víťazom kvalifikácie sa stal so súčtom 1343 bodov Pavol Kečkéš a ten si do štvrťfinále preniesol najvyšší súčet 50% bodov z kvalifikácie. Hrali sa ďalšie 4 hry a po zoradení dosiahnutých výsledkov  postupovalo 16 hráčov do semifinále. Nepodarilo sa prekvapivo postúpiť ani jednej zo zúčastnených žien, najvyšší ženský výkon celého turnaj tak zostal na konte Lenky Šulkovej – 258. Semifinále hrané na súčet troch hier od nuly najlepším možným spôsobom rozbehol Dávid Barak, jeho Perfect Game bola odmenená ocenením
VÝSLEDKY MAZANIE  PROPOZÍCIE WEB STRÁNKA

 

pre najvyšší mužský výkon turnaja. Do finále si Dávid Barak prenášal skvelých 770 bodov, čo mu zaručovalo celkom pohodlie do posledných dvoch finálových hier. Vo finále sa stretlo šesť obojručných hráčov a dvaja jednoruční oldtimeri. Ale ani Milan Malek ani Miroslav Koník sa nedali až tak veľmi zahanbiť. Milan Malek sa stal najlepším seniorom a obsadil konečné 3. miesto. Víťazom sa stal Dávid Barak pred druhým, skvele finišujúcim Igorom Gaberom. Takže víťazom je Slovák pred dvoma Slovincami. Ocenenie pre najlepšieho neregistrovaného hráča patrí Bohuslavovi Kosteleckému. Kompletný výsledkový servis aj s fotogalériou nájdete na samostatnej turnajovej web stránke. Máme za sebou náročný štvordňový turnajový maratón v horúcom letnom období. Veľké poďakovanie patrí prevádzkovateľovi BNC za skvelé chladenie v bowling centre a tiež za milé ceny do losovania po kvalifikácii. Verím, že každý odchádzal z turnaja s dobrým pocitom a zase sa na turnaje do BNC rád vráti. Prajem všetkým krásny zvyšok letnej prestávky a vidíme sa oddýchnutí od septembra na tradičných turnajoch v BNC.

Image
Trojica najlepších - 2.miesto Igor Gaber, 1.miesto Dávid Barak, 3.miesto Milan Malek
Image
Ocenení finalisti na Summer Bowling Tournamente 2023
 
Image
Najvyšší mušký výkon - Dávid Barak Perfect Game
Image
Najlepší senior nad 50 rokov- Milan Malek
 
Image
Najlepší neregistrovaný hráč - Bohuslav Kostelecký
 

Pavol KečkéšSobota, 22.7.2023. Tretí hrací deň sme začali už od 10:00 ďalšími štyrmi kvalifikačnými rundami, v ktorých hráči bojovali o postupové čísla. Momentálne je v priebežnej kvalifikačnej tabuľke už 91 rôznych mien a zajtra ešte nejaké pribudnú. Pred nabitou poslednou kvalifikačnou rundou postačuje na postup do štvrťfinále súčet 1167, ale myslím si, že tento sa bude zvyšovať minimálne na hodnotu 1200. Dnes sa ani po viacerých pokusoch zúčastnených hráčov nikomu nepodaril zosadiť z čela priebežného poradia Pavla Kečkéša. Vecné ceny za víťazstvo v rundách si odniesli: Miroslav Koník 1276, Maroš Augustín 1311, Mária Tóth 1260, Erich Pisarski 1332. Držiteľom najvyššieho výkonu je doposiaľ Martin Malcho 290, najvyšší ženský výkon drží Lenka Šulková 258. Lídrom kategórie neregistrovaných hráčov je Bohuslav Kostelecký so súčtom 1210 bodov. Tak uvidíme ako s týmito výsledkami zamieša záverečná kvalifikačná runda so začiatkom v nedeľu o 10:00. Po nej o 13:00 je už na programe štvrťfinále pre 32 najlepších hráčov a tí si prenášajú 50% nahraných bodov z kvalifikácie.

Piatok, 21.7.2023. Druhý hrací deň sa zvádzali skvelé súboje o priebežné líderstvo v kvalifikačnom poradí. Hneď v dnešnej úvodnej runde nahral Pavol Kečkéš 1343 bodov a okrem víťazstva v tejto runde to bola hodená rukavica pre mladíkov štartujúcich v ďalších dvoch dnešných rundách. Martin Malcho rozbehol svoj štart v nasledujúcej runde úžasne – jeho prvá hra s hodnotou 290 je doposiaľ najvyšším výkonom turnaja. Lenže jeho konečný súčet na 6 hier 1328 stačil síce na víťazstvo v runde, len nie na priebežné prvenstvo. Podobne to dopadlo aj v dnešnej tretej runde, kde Dávid Barak so súčtom 1336 síce zvíťazil, ale v priebežnom poradí je „až“ druhý. Turnaj sa nám nie len do kvantity, ale aj do kvality skvele rozbieha, ako to bude vyzerať po zajtrajších štyroch rundách je nateraz ťažká hádanka. Ešte stále nájdete dostatok voľného miesta pre svoje štarty na SBT 2023.

Dávid BarakŠtvrtok, 20.7.2023. Prvý hrací deň na Summer Bowling Tournamente 2023 priniesol tri úvodné kvalifikačné rundy, počas ktorých sa v BNC Bratislava predstavilo zatiaľ 37 hráčov z viacerých európskych krajín. Na čelo priebežného poradia sa výkonom 1314 bodov dostal víťaz prvej kvalifikačnej rundy Dávid Barak, za čo bol odmenený vecnou cenou. Rovnakú vecnú cenu získali aj víťazi nasledujúcich rúnd  - Gábor Ficze a Adam Haxa. Týmto trom hráčom už zrejme ich výkony budú stačiť na postup z kvalifikácie, rovnako tak aj zatiaľ najlepšej žene Lenke Šulkovej, ktorá je so súčtom 1262 bodov na tretej pozícii. Najlepším neregistrovaným hráčom je momentálne Bohuslav Kostelecký na šiestom mieste so súčtom 1210 bodov. Pred nami sú ešte tri súťažné dni, zajtra nás čakajú rovnako ako dnes tri kvalifikačné rundy od 13:00. Ešte stále v nich nájdete dostatok voľného miesta pre svoje štarty na SBT 2023. Pre troch šťastných účastníkov turnaja je pripravené prekvapenie v losovaní po kvalifikácii. Toto milé prekvapenie – dizajnové cestovné tašky, nám venoval prevádzkovateľ BNC. Teším sa na pokračovanie SBT 2023 v BNC Bratislava.

 


 

 

< Predchadzajuci   Nasledujuci >
Kalendár

 Image
BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024 - 2. turnaj
               6.-7.9.2024

 Image
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2024/2025

Odkazy