Aktuality arrow Kronika arrow Mr.Split Cup 2004
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
25 júl 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR - 2. turnaj
6.-7.9.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 92 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

Mr.Split Cup 2004 Vytlač E-mail
Tak ako minulú jeseň podarilo sa nám aj tento rok usporiadať už druhý ročník klubového turnaja Mr. Split Cup 2004. Tento náš miniturnaj poriadame z dôvodu stretnutia sa s našimi sponzormi a možnosti aspoň takouto formou sa poďakovať za ich celoročnú podporu nášho klubu.

Turnaj sa už tradične konal v Trnavskej Galaxy Bowling herni, kde nás znovu ústretovo prijali. V tejto herni nie sú podmienky pre kvalitné výkony excentristov a aj stroje nefungujú vždy tak ako by mali, ale to čo sme odohrať chceli sme odohrali a našim hosťom sme bowling zase o kúsok priblížili. Pre pracovné povinnosti niektorých pozvaných sme sa stretli v oklieštenej zostave. Prišli Klimonovci, Vladovci z Modry a štyria členovia nášho klubu. Do kopy sme teda ôsmi odohrali na štyroch dráhach po päť hier. Išlo hlavne o zábavu, na výkony nikto moc nehľadel, no napriek tomu sa najviac darilo Xénii, ktorá s priemerom 165 turnaj vyhrala. Tento krát sa ceny neodovzdávali, iba sponzorom sme pripravili malú upomienku vo forme keramickej kolky.

Po odohraní turnaja sme si všetci sadli k spojeným stolom a v skvelej atmosfére a dobrej nálade spomínali na udalosti predchádzajúceho roka. Nálada bola skutočne super, ale keďže všetko sa raz musí skončiť, tak aj mi sme naskákali do Marcelovho auta a odfrčali smer Bratislava. Samozrejme sme sa dohodli na ďalšom pokračovaní tejto už tradičnej akcie. Tak teda ako povedal Šaňo Klimon „do roka a do dňa“ sa tu opäť stretneme. 
< Predchadzajuci   Nasledujuci >
Kalendár

 Image
BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024 - 2. turnaj
               6.-7.9.2024

 Image
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2024/2025

Odkazy