Image

Image

Brněnský Krocan Vytlač E-mail
28 január 2007
ImageOcenení hráči: Petr Hoffmann, Dano Čech a Peter FeranecDano Čech vyhral Krocana.
Nový ročník turnajovej série Brněnský Krocan začal v sobotu prvým kolom v brnenskej herni Bowling centrum Cihelna. Do bojov o víťaza turnaja sa zapojilo okrem 52 hráčov z Čiech a Moravy aj jedenásť hráčov zo Slovenska. Tri kvalifikačné hry rozhodovali o 24 priamych postupujúcich. Ďalších osem hráčov postupovalo z Desperáda. Do semifinále sa vďaka veľmi vydarenej kvalifikačnej hre dostalo priamo sedem  hráčov zo Slovenska  a k nim sa pripojil aj Jano Lehota z Desperáda. Semifinále sa hralo vo dvoch vyraďovacích kolách systémom K.O. Romana Kuciaka v závere pokorilo niekoľko splitov a Robo Duba doplatil, že hral K.O. s dobre hrajúcim Danom Čechom.  Šiestim našim zástupcom sa podarilo dostať do samotného finále. Záverečná časť turnaja sa hrala na tri hry od nuly. Vynikajúcou

ImageBrněnský Krocan, 1.kolo-výsledky

hrou sa predviedli najmä hráči zo Slovenska. Najlepšie sa darilo dvojici Peter Fernec a Dano Čech, ktorí sa spoločne hecovali na dráhe. Záver ale patril šťastnejšiemu Danovi Čechovi, ktorý s finálovou hrou 215, 176, 230 a celodenným priemerom 203,50 obsadil prvé miesto. Druhý skončil Peter Feranec s hrou 224,195,190 a celodenným priemerom 203,56 . O jeden bod za Petrom skončil Petr Hoffmann, ktorý dosiahol najvyšší celodenný priemer 206,13. Najlepšou ženou turnaja sa stala víťazka kvalifikácie Tamara Sedláčková, ktorá skončila na 7. mieste . Najvyšší náhod dosiahol Ivan Fotr – 248.
S dobrými výsledkami sa do finále kvalifikovali aj dvaja naši kluboví hráči Miro Koník a Xénia Ivanová, ale bohužiaľ finále im nevyšlo podľa ich predstáv. Nakoniec obsadili 15. a 16. miesto. Ďalší naši hráči sa umiestnili na nasledovných pozíciách:  na 8. mieste Jano Lehota, 21. miesto Robo Duba, 26. miesto Roman Kuciak, 34. miesto Lucia Kuciaková, 40. miesto Marcel Hedl a 48. miesto Braňo Krajčovič.

Ďalším kolom pokračuje Brněnský Krocan 2007 24. februára v Bowling centre Cihelna. Turnaj je spolu s Blanenskou devítkou 2007 zaradený do ID Auto Open Tour, kde sa hrá o hlavnú cenu - osobný automobil Toyota Yaris. Podujatie je súčasťou celej skupiny turnajov, ktoré majú vo svojom názve Krocan. Na stránke www.krocan.com nájdete všetky potrebné údaje (obsadzovačky, propozície, výsledkové listiny, atď.) týkajúce sa jednotlivých turnajov v rámci Krocana. (Braňo)