Aktuality arrow Kronika arrow Mr.Split Cup 2007
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
25 júl 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR - 2. turnaj
6.-7.9.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 87 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

Mr.Split Cup 2007 Vytlač E-mail
12 november 2007
ImageJubilejný piaty ročník turnaja pre našich kamarátova a podporovateľov sa už tradične uskutočnil v trnavskej herni. Táto herňa prešla po zmene majiteľa ja viacerými pozitívnymi zmenami interiéru a hlavne sa zmenil jej názov na Strike Cntrum. Mnohé dopravné zápchy spôsobili meškanie viacerých účastníkov, ale nakoniec sme po úvodnom „predzápase“ na dráhy nastúpili v dvanásťčlennej zostave.

 

Začali sme teda s meškaním oproti plánu a keďže dráhy bolo objednané na pevne stanovený čas, stihli sme odohrať len po tri hry. Museli sme skončiť práve keď to všetkých začalo najviac baviť. Všetci hráči sa veľmi snažili, hlavne pozvaní hostia ukazovali výrazne zlepšenie od minulého ročníka. Najviac z nich sa darilo Vladovi Durgalovi, ktorý s priemerom 149 skončil na 5. mieste. Posledná dvanásta bola Julka Pisárová, ktorá ako každý zaplatila nováčikovskú daň. Turnaj vyhral po prvý krát Ľubo Korbaš a odniesol si putovnú kolku. Všetci zúčastnení boli odmenení malou soškou maskota nášho klubu. Pre pobyt zahraničí chýbal Vlado Huttera a členka nášho klubu Xénia Ivanová, ktorá už radšej doma odpočíva a šetrí sa pred tým ako privedie na svet syna.  Po vyhlásení výsledkov a spoločnom fotení prišli na radu debaty pri malom občerstvení.

Všetci sa tešíme pevnému zdraviu, podnikateľom sa vedie bez väčších problémov a tak všetci prijali pozvanie aj na budúci ročník. Ešte pred ním by približne v máji mali prebehnúť oslavy päťročnice nášho klubu niekde na horskej chate pri táboráku, tak dúfajme, že sa ja tam všetci zídeme. Je to veľmi príjemné takto sa aspoň raz za rok stretnúť pri našej obľúbenej hre a porozprávať pri spoločnom stole. Postupne sa každý odobral za ďalšími aktivitami, viacerí boli trochu viac unavení ako inokedy, tak sme sa rozišli trošku skôr ako býva zvykom, ale s tým, že zase o rok ...

 7.11.2007 Miro Koník

Image Mr.Split Cup 2007 - VÝSLEDKY

Image
Mr.Split Cup 2007.

Nasledujuci >
Kalendár

 Image
BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024 - 2. turnaj
               6.-7.9.2024

 Image
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2024/2025

Odkazy