Prešporský Eliminátor 2023/2024-10. kolo
Streda - 5.6.2024
MAZANIE

Deviatkový Ponteo Mešec 2009, 3.kolo Vytlač E-mail
28 máj 2009
ImageOcenení hráči.Tretie kolo podujatia Deviatkový Ponteo Mešec sa uskutočnilo včera v herni  PONTEO, Bowling Club, Rusovce. V dvoch kvalifikačných rundách sa predstavilo 24 hráčov a každý z nich si zahral úvodné štyri hry. Náhod 1006 a priemer na hru 251, 50 vyniesol Tomáša Magulu na prvú pozíciu po úvodnej časti. Spolu s ním postupovali priamo do finále aj Juraj Surovec a Roman Kuciak. Pre hráčov, ktorí sa umiestnili na 4. až 15. mieste sa stalo realitou semifinále. Posledným postupujúcim bol Jozef Vaško s náhodom 755 (priemer 189,50. Pri neúčasti jedného z vyššie umiestnených hráčov si semifinále, ktoré sa odohralo systémom K.O. na súčet dvoch hier, zahral aj Stanislav Watzka. Na Stana sa usmialo šťastie včera ešte jeden krát a to keď sa losovalo číslo, ktoré vyhráva hru o mešec. Vylosované bolo číslo 226, ktoré ako jediný hráč v kvalifikačnej časti dosiahol práve Stano a obohatil tak svoju peňaženku o 130 €.
DPM 2009, 3.KOLO VÝSLEDKY PROPOZÍCIE

Zo semifinálovej časti postupovala šestica úspešnejších hráčov a doplnili tak finálovú skupinu na deväť hráčov. Počas tretie kola podujatia sa nepodarilo nikomu z účastníkov dosiahnuť Perfect Game, ale vysoké čísla padali aj v samotnom závere. Finálová  časť sa odohrala na dve hry od nuly. Víťazom tretie turnajového kola sa stal Marek Kečkéš s peknými hrami 256 a 252. Na druhom mieste skončil Milan Surovec a o jeden bod menej získal Juraj Surovec. Na záver vás srdečne pozývame na štart do posledného kola Deviatkového Ponteo Mešca, ktoré sa uskutoční v stredu 17. júna opäť v herni  PONTEO, Bowling Club, Rusovce. (Braňo)

Ocenení hráči: Milan Surovec, Marek Kečkéš a Juraj Surovec.

Víťaz hry o mešec: Stanislav Watzka.