Aktuality arrow Kronika arrow Mr.Split Cup 2006
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
25 júl 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR - 2. turnaj
6.-7.9.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 96 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

Mr.Split Cup 2006 Vytlač E-mail
28 október 2006
Po štvrtý krát sa nám podarilo dať dohromady našich kamarátov a podporovateľov, aby si spoločne s nami posedeli za spoločným stolom a hlavne si tak trochu medzi sebou zasúťažili v našom najobľúbenejšom športe, v bowlingu. Tento rok sa nás zišiel rekordný počet a to sa ešte viacerí ospravedlnili pre pracovné povinnosti. Takže tradične nás prichýlila trnavská herňa Galaxy bowling a opäť sme sa tu cítili fajn.              

Začalo sa trochu neskôr, premávku na diaľnici spomalili dopravné nehody, a tak sme po úvodnom zvítaní hneď nastupovali na dráhy. Hralo sa na štyroch dráhach po troch hráčoch na súčet štyroch hier. Výsledky nie sú až také dôležité, ale hneď od začiatku bolo jasné, že pozvaní hostia sa súťažnými hráčmi nedajú len tak ľahko poraziť. Svedčí o tom hlavne víťazstvo otca Tibora nad synom Marcelom. Rodinné trio dopĺňal ešte Marcelov mladší brat Rado. Ani Vladovci s Duo Teamu sa nenechali zahanbiť a dosiahnutými slušnými priemermi nakoniec vyplnili stred konečnej tabuľky. Posledné miesto patrilo aj tento rok nováčikovi na turnaji – Lidke. Len o pár kolkov nad ňou skončili Klimoni a ďalší nováčik Mário bol na deviatom mieste. Medailové pozície patrili aj tento krát našim členom a víťazstvo z minulého ročníka obhájil Braňo pred Lubom a Xeňou. Hedlovci nás po vyhodnotení súťažnej časti večera opustili a pokračovali v športovom dni na hokejovom štadióne. Rozdali sa ocenenia, urobilo sa pár záberov a pri vtipnej debate sme vydržali takmer do polnoci. Svojou náhodnou návštevou nás prekvapili Prezident SBwZ a Generálny sekretár a teda manželia Pospíšilovci. Mohli sme tak túto vzácnu návštevu pozvať k spoločnému stolu a predstaviť ich aj našim kamarátom. 
Aj na druhý deň sme zhodnotili, že akcia sa znovu vydarila, predstavili sme bowling ďalším nováčikom, vymenili niekoľko za rok získaných skúseností a postrehov zo života a pred polnocou sme sa pomaly rozlúčili. Zase sme sa presvedčili aké je to fajn sa po čase stretnúť s ľuďmi, s ktorými sa nestretáva človek denne a prebrať témy všetkého druhu. Sú to ľudia, ktorí okrem toho že nám pomáhajú, tak sa medzi nimi vždy cítime veľmi dobre a radi si to o rok zopakujeme.

ImageVýsledky 4. ročníka Mr.Split Cup 2006

25.10.2006 Miro Koník

Image
< Predchadzajuci   Nasledujuci >
Kalendár

 Image
BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024 - 2. turnaj
               6.-7.9.2024

 Image
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2024/2025

Odkazy