Aktuality arrow Kronika arrow Perfect Tour 2004/2005
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
25 júl 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR - 2. turnaj
6.-7.9.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 94 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

Perfect Tour 2004/2005 Vytlač E-mail
03 október 2005
ImageRadek a Daša Pospíšilovci pripravili pre všetkých priaznivcov bowlingu na Slovensku už druhý ročník celoročnej turnajovej série, ktorý opäť po dobu 12 mesiacov prebiehal v herni Brunswick bowling v Auparku Bratislava. 

Turnaj sa hral raz do mesiaca a do konečného poradia sa započítavali body získané z ôsmych pre hráča najlepších dosiahnutých výsledkov. ImageK týmto bodom si hráč za každý výkon nad 210 zrazených kolkov pripočítaval bonusové body, ktoré mohli v konečnom sumáre pekne zamiešať poradím. O tom, že  Perfect Tour si našiel cestu k hráčom na Slovensku svedčí fakt, že sa ho v tomto ročníku celkovo zúčastnilo 139 hráčov, čo je o 20 viac ako v minulej sezóne. Propozície turnaja sa v podstate nelíšili od predchádzajúceho ročníka a náš klub poňal túto sériu turnajov za klubovú akciu. Celkovo môžeme zhodnotiť, že naši hráči v sérii dosiahli niekoľko skvelých úspechov. Hlavne šiesty turnaj série bol veľkou žatvou členov nášho klubu, ale tom je už zápis do kroniky napísaný. Za spomenutie stojí Braňov vôbec prvý zisk pohára v bowlingových súťažiach, Xénia sa stala niekoľkokrát najlepšou ženou turnaja, no a najviac potešil Miro svojim celkovým víťazstvom v seriáli. Okrem dvoch prvých a dvoch druhých miest nazbieral najviac bonusových bodov, k čomu mu dopomohlo aj rekordných 278 kolkov z decembrového kola. Vytvoril si tak už pred záverečným kolom postačujúci náskok a jeho prenasledovateľom Sladkému a Pargáčovi sa už nepodarilo zosadiť ho z prvej priečky. Z našich hráčov skončil teda Miro na 1. mieste, Xénia na 23. mieste, Braňo na 38. mieste, Marcel na 68. mieste a Lubo na celkovom 89. mieste. 
Séria Perfect tour bude pokračovať aj v novom vlastne už začatom ročníku. Organizátori pripravili niekoľko zmien, ktoré by mali priniesť oživenie, napríklad nové prideľovanie handicapov v závislosti od výkonnosti hráčov, hrať sa bude amerikou, teda pre viacerých hráčov určite niečo nové. Schéma turnaja a postupové pravidlá zostávajú v podstate nezmenené, len po pridelení vysokých handicapov mnohým hráčom to nebudú mať tí bez nich s postupom do finále vôbec jednoduché. 
V BK Mr. Split Bratislava tretí ročník Perfect Tour už netrpezlivo očakávame , stal sa aj túto sezónu našou klubovou akciou a pevne dúfame, že k minuloročným úspechom pridáme nejaké ďalšie a na putovnom pohári pribudne ďalšie meno jedného z našich hráčov.

< Predchadzajuci   Nasledujuci >
Kalendár

 Image
BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024 - 2. turnaj
               6.-7.9.2024

 Image
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2024/2025

Odkazy