Aktuality
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
25 júl 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR - 2. turnaj
6.-7.9.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 100 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

Finále Seniorskej BwL trojčlenných družstiev 2022/2023 Vytlač E-mail
12 september 2023
ImageVíťazi Seniori SpišV termíne 9.-10.9.2023 sa v BNC Bratislava odohralo finále Seniorskej BwL za sezónu 2022/2023. Do celoslovenského finále postúpilo spolu 16 trojčlenných tímov, osem z regiónu Východ a osem z regiónu Západ. Družstvá si zo sebou prenášali zisk bodov po základnej časti, ktorý získali na základe umiestnenia. Počas dvoch finálových dní v BNC odohrali 15 vzájomných zápasov. Do konečného poradia sa tak započítali všetky body získané vo vzájomných zápasoch a tiež body prenesené zo základnej časti. Najvyšší bodový zisk mali po skončení finále na konte hráči tímu Seniori Spiš a stali sa pre sezónu 2022/2023 víťazmi Seniorskej ligy SBwZ. Na druhom mieste sa umiestnil domáci Blue Team a tretie miesto vybojovali Veteráni Tatry. Náš klubový tím Mr.Split Seniori obsadil konečnú šiestu priečku.
VÝSLEDKY MAZANIE

 

Najlepším jednotlivcom z celkového počtu 64hráčov bol náš klubový hráč Miroslav Koník, ktorý ako jediný dosiahol priemer nad 200 bodov. O najvyšší výkon celého podujatia 277 sa postaral Anton Zoričák z tímu Seniori Spiš. Opäť išlo o vydarené podujatie, ktoré celé počas finálových dní riadil a rozhodoval Prezident SBwZ Vladimír Merkovský, za čo mu patrí poďakovanie všetkých zúčastnených. Skvele pripravené Bowlingové národné centrum  s minimom porúch na dráhach tiež veľmi prispelo ku hladkému priebehu finále Seniorskej ligy SBwZ za sezónu 2022/2023. Už teraz sa môžeme tešiť na podobné súboje vo finále o rok opäť v BNC Bratislava. (Miro)

 

 

Image
1. miesto Seniori Spiš - Alojz Garčár, Tomáš Ratkovský, Rudolf Zoričák, Anton Zoričák
Image
2.miesto Blue Team - Dušan Osúch, Viktor Špindor, Marián Švárny, Pavol Kečkéš
 
Image
3.miesto Veteráni Tatry - Peter Očvar, Igor Lendácky, Vladimír Pavlikovský, Ján Niedoba
 
Image
Mr.Split Seniori - Miroslav Koník, Vladimír Mrázik, Pavol Galba, Andrej Hoos
 
Image
Tri najlepšie tímy finále Seniorskej BwL 2022/2023
 
Image
Trojica najlepších jednotlivcov - 2.miesto Anton Zoričák, 1.miesto Miroslav Koník, 3.miesto Jaroslav Felčír
 
Image
Najvyšší výkon Anton Zoričák 277
 

 

 

 

< Predchadzajuci   Nasledujuci >
Kalendár

 Image
BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024 - 2. turnaj
               6.-7.9.2024

 Image
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2024/2025

Odkazy