Aktuality arrow Kronika arrow Vienna Open 2006
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
25 júl 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR - 2. turnaj
6.-7.9.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 110 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

Vienna Open 2006 Vytlač E-mail
16 november 2006
ImageVo viedenskom PLUS Bowling centre sa už po štvrtý krát stretli špičkový bowlingový hráči z celého sveta. Celkovo sa ich na tomto v poradí 18. turnaji tohtoročnej EBT (European Bowling Tour) zišlo úctyhodných 256 a medzi nimi aj početná 13 členná skupina hráčov zo Slovenska. Historický prvý štart na jednom z turnajov EBT sme sa rozhodli vyskúšať aj Braňo a ja. To je teda hlavný dôvod, prečo som sa rozhodol aj takýto článok zaradiť do kroniky.

S Braňom sme svojich 6 kvalifikačných hier odohrali v stredu 18.10. v poobednej runde a nebolo to najhoršie. Po slabšom začiatku to začalo Imagecelkom slušne padať hlavne mne, Braňovi menej a moje tri dvestovky dávali celkom slušné vyhliadky do opravného štartu, ktorý sme odohrali na druhý deň v tom istom čase. Ale žiaden zázrak sa ani vo štvrtok nekonal a výsledky sme si nezlepšili. Hrací systém tu bol celkom náročný, hralo sa samozrejme amerikou, ale po každej hre sme sa posúvali o 4 dráhy ďalej a tak sme počas jednej rundy prešli prakticky celou herňou a zahrali si vždy s niekým iným na páre dráh. Mazanie bolo trošku suchšie a kratšie než na aké sme zvyknutí z nami navštevovaných podujatí, ale dali sa na ňom určite zahrať aj skvelé čísla, aj keď na turnaji padla iba jediná 300vka a to dokonca v desperáde. Už priemer víťaza Imagekvalifikácie Wu Siu Honga 246,83 naznačoval, že si prišiel z Hong Kongu pre slušné umiestnenie. Nakoniec mu nikto z Európanov nedokázal narušiť jeho ťaženie za víťazstvom systémom štart – cieľ a nezabránil mu v tom ani skvele hrajúci O. Palermmaa v poslednom súboji o víťazstvo a musel byť spokojný s druhým miestom. Osku si ale všetko vynahradil neskôr na 42. Svetovom Pohári Qubica AMF v Caracase, kde s veľkým prehľadom vyhral. Zo slovenských hráčov sa z kvalifikácie nepodarilo postúpiť do ďalších bojov nikomu , Braňo obsadil celkovo 247. miesto s priemerom 160,5 a ja s priemerom 189,67 191. miesto. 
Strávili sme v tejto sympatickej herni dve neskoré popoludnia a musím konštatovať, že absolvovať takéto podujatie nie je jednoduchá záležitosť, treba si to jednoducho vžiť a to sa dá len a len častými účasťami na podujatiach podobného formátu. A tak sme sa rozhodli zúčastňovať sa od budúceho roku viacerých podnikov z kalendára EBT pre rok 2007. Už teraz máme kúpené letenky na júl 2007 do Barcelony a určite sa stretneme aj o rok na 5. ročníku Vienna Open 2007.        
  
16.11.2006 Miro Koník
< Predchadzajuci   Nasledujuci >
Kalendár

 Image
BNC BRATISLAVSKÝ POHÁR 2024 - 2. turnaj
               6.-7.9.2024

 Image
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2024/2025

Odkazy