Aktuality
AktualityKronikaFotogalériaLinkyKlubovňaKontaktujte nás
26 jún 2024
Novinky

     Image
BNC ONLINESCORING
     Image  
PBC ONLINESCORING

SUMMER BOWLING TOURNAMENT 2024
18.-21.7.2024
RESERVATION
PROPOZÍCIE
EVENT RULES
MAZANIE-PATTERN
WEBSITE

HANDICAPY

BNC BODOVACÍ REBRÍČEK
REBRÍČEK
PROPOZÍCIE
BNC MASTERS

Vyhľadávnie
Ale vás tu je
>> 86 host(ia) online
Reklama
          Image
KAMIÓNOVÁ PREPRAVA
        PNEUSERVIS

Image

Image

II.liga Bratislava - 3.hrací deň
Aktuality
26 november 2005
ImageDnes sa "odohralo" ďalších 25 zápasov II.ligy - divízie Bratislava. Tie úvodzovky sú uvedené zámerne, pretože nemožno nazvať hrou zápas trojčlenného družstva proti nikomu. Takisto ako minulý mesiac opäť nenastúpili  dve druholigové družstvá z veľkoklubu MLB (MLB Biohazard sa dostavilo s dvomi hráčmi a MLB III bez hráčov). Určite aj hry bez súpera sa odrazili na celkových výsledkoch, ktoré boli veľmi priemerné. Najvyšší náhod dňa mal Ondrej Šeben - 255, najlepším hráčom bol Milan Kojnok s priemerom 178,25 a najvyššiu hru predviedlo naše družstvo - 1100. O postup do baráže vedú súboj štyri družstvá, na ktorých sa doťahuje BK Dúbravka. Družstvo Cassovia Košice dnes premrhalo z piatich tri hry a tak umožnilo družstvu "XXX" Perfect aby zmazal stratu z predchádzajúceho hracieho dňa. Jasne za svojim cieľom dnes išli BK Villiams Komárno a naše družstvo Mr.Split Bratislava. My sme dnes odohrali 4 stretnutia, nezaváhali sme ani v jednom, pričom na víťazstvo nebolo vždy potrebné predviesť nadpriemerné výkony. 
V prílohe uvádzame celý výsledkový servis. II.liga pokračuje ďalším hracím dňom po mesačnej prestávke niekedy v januári 2006.
ImageVýsledky - II.liga divízia BratislavaImageVýsledky jednotlivých stretnutí
» ..pokracovanie..
Perfect Tour - 3.kolo
Aktuality
20 november 2005
Image3.kolo Perfect Tour je za nami. Stalo sa už pekným pravidlom od usporiadateľov, že nás vždy niečím novým prekvapia. Vzhľadom na nádherne stúpajúci počet účastníkov turnaja, tento krát ich hralo 78 zo  Slovenska, Čiech a Rakúska , je to zavedenie Imagenultej rundy. Tá sa hrala v stredu za účasti ôsmich hráčov, najlepšie dopadol Laco Bitto s priemerom 197,67, Miro Koník bol po tejto runde na 3. mieste s priemerom 191,33. Dnes to ale všetko pokračovalo a padali nádherné čísla. Prvú rundu vyhral  s veľkým náskokom Roman Košík zo Zvolena. V druhej sa zaskvel svojim výkonom Paľo Galba - 274, to sa až tak často nevidí. V tretej runde boli výsledky trochu poslabšie, ale hrali sa najmä re-entry štarty. Na finále bolo treba hodiť aj s handicapom 1103. Na najvyšší náhod sa kvalifikovali Radek Pospíšil - 235 a náš Ľubo Korbaš - 225 , bohužiaľ ten mal iné povinnosti a tak postúpil Peter Feranec s náhodom 212. Finále bolo veľmi napínavé a bolo sa na čo pozerať. Opäť padali pekné čísla. Najlepšie ho síce zahral Radek ale stačilo to iba na tretie miesto. Druhý skončil Marek Husár, ktorého o tri kolky predbehol Ferdinad Feiner (vo finále 221,233,201 a 185).
Z našich zástupcov sa nestratil azda iba Miro aj keď ten záver nebol určite podľa jeho predstáv. Bol jediným spliťákom vo finále a nakoniec skončil na 12. mieste (kvalifikácia 187,173,214,188,189,197 a finále 176,149,200,170). Marcel sa umiestnil na 33. mieste s priemerom 169,33, Braňo na 35. mieste s priemerom 167,17, Ľubo na 38. mieste a Xénia na 67. Ďalšie kolo je naplánované na 18. decembra opäť v Auparku.
Image Výsledky Perfect Tour - 3.koloImage Celkové poradie po 3.kole 
Qubica AMF World Cup 2005
Aktuality
17 november 2005
ImageŠtvrtou rundou dnes skončili kvalifikačné boje na svetovom podujatí Qubica AMF World Cup 2005. Slovenskí zástupcovia sa na tomto vyvrcholení národných AMF turnajov nestratili. Monika Bozsoky obsadila celkovo 60. miesto pri účasti 68 hráčok. Jej celkový priemer je 159,00, najvyšší náhod mala 186. Laco Frunyo obsadil celkovo 73. miesto z počtu 83 hráčov. Jeho celkový priemer bol 172,42 a najvyšší náhod mal 255. Za zmienku určite stojí porovnanie napr. s hráčmi z Čiech. Dana Hanušová skončila s priemerom 182,38 na 39. mieste a Antonín Nosek s priemerom 192,25 na 48. mieste. Do ďalších bojov postupuje najlepších 24 hráčov z kategórie mužov a aj z kategórie žien. V Sobotu bude najlepšia osmička z každej kategórie bojovať vo štvrťfinále.V nedeľu budú semifinálové a finálové boje a o 19:00 je naplánovaný banket, v tom čase asi ale veľa z nás bude v Auparku čakať na vyhlasovanie víťazov iného podujatia.
Qubica AMF World Cup 2005 - komentár
Aktuality
16 november 2005
ImageNa základe predchádzajúceho prísľubu prinášame niekoľko postrehov od  Jara Frunya. Dúfame, že sa ešte ozve a priblížime ďalšie informácie z tohoto medzinárodného podujatia a prinesieme aj nejaké to foto:

"Keď to mám tak stručne opísať, je to veľká udalosť roka. Vieme že dobre hrajú Američania, Kanada a škandinávske krajiny, ale najviac asi prekvapili arabské krajiny Kuwait a Bahrain. Majú najlepších amerických trénerov. Keď pred niekoľkými rokmi o nich nebolo ani počuť, tak dnes tie krajiny siahajú na svetovú špičku. Mne osobne sa najviac páči ženský bowling konkrétne Wendy Chain z Malayzie. Švajčiarka Bigi Manico či Grékyňa Natassa Rovothansky, sú to hráčky, ktoré nie sú na prvých miestach, ale hrajú pekne. Monika dáva zo seba všetko čo je v nej, Laco môže ešte prekvapiť ale konkurencia je veľmi silná. Všetkým priaznivcom odkazujú, že nesklamú a posledný neskončia. Je to náš prvý AMF cup a myslím si že zatiaľ ide všetko podľa plánov."
» ..pokracovanie..
Qubica AMF World Cup 2005 - kvalifikácia
Aktuality
15 november 2005
ImagePrinášame priebežné aktuálne výsledky z kvalifikácie Qubica AMF World Cup 2005. Vytvorili sme tu pre vás odkaz na oficiálnu stránku  podujatia. Výsledky jednotlivých kvalifikácii kôl sú dopĺňané po každej hre:
  • Celkový počet hráčov: 83 mužov, 68 žien.
  • Po 1. kvalifikačnej runde Laco Frunyo na 81. mieste a Monika Bozsoky na 57. mieste.
  • Po 2. kvalifikačnej runde Laco Frunyo na 66. mieste a Monika Bozsoky na 60. mieste.
  • Po 3. kvalifikačnej runde Laco Frunyo na 71. mieste a Monika Bozsoky na 60. mieste.
  • Po 4. kvalifikačnej runde Laco Frunyo na 73. mieste a Monika Bozsoky na 60. mieste.
ImageKvalifikácia mužiImageKvalifikácia ženy
Majstrovstvá SR jednotlivcov 2.kolo - Bratislava
Aktuality
13 november 2005
ImageDnes sa začalo hrať 2. kvalifikačné kolo Majstrovstiev jednotlivcov. Aj napriek dnešnému dátumu sa zaskvelo niekoľko hráčov a predviedli vynikajúce výkony. Medzi nich určite patrí Laco Bitto s priemerom 220,33 a najlepším výkonom dňa 264, ďalej Marek Husár s priemerom 210,83 a hrami 257 a 255 a takisto René Blažek ml. s priemerom 200,17. Nádherné čísla. U žien je na tom zatiaľ najlepšie Marianna Gažová s priemerom 162.
S ohľadom na to, že sa nachádzate na stránke nášho klubu nemôžem nespomenúť aj výkony našich zástupcov: Miro priemer 159,17,  Wang 159,17, Ľubo 154,17, Marcel 149,17, Braňo 147,17 a Xénia 142,83. Tie čísla sú si v niečom dosť podobné a asi aj v tom je tá tragédia.
Výsledky z dnešného hracieho dňa ako aj celkové výsledky nájdete na zväzovej stránke.
Qubica AMF World Cup 2005
Aktuality
11 november 2005
ImageImageUž zajtra odchádzajú víťazi Národného AMF Cupu Monika Bozsoky a Laco Frunyo v doprovode brata Jara na svetové finále, ktoré sa znovu vracia do Európy. V slovinskej Ljubľjane sa koná už 41. ročník tohto svetového turnaja, ktorého história sa začala písať v Dubline v roku 1965. Na tento ročník prihlásilo svojich zástupcov 90 krajín, takže rekord 93 krajín z minulého ročníka zo Singapuru zostane neprekonaný. Tohtoročný turnaj sa začína sobotňajšími neoficiálnymi tréningmi a pokračuje nedeľňajším oficiálnym tréningom a od pondelka do štvrtka budú prebiehať kvalifikačné rundy. Počas týchto dní by sme vám chceli na tomto mieste prinášať aktuality priamo z dejiska turnaja, ktoré nám prisľúbil Jaro. Všetky ostatné informácie ako graf mazania, zoznam účastníkov a samotné výsledky nájdete na oficiálnej stránke podujatia www.amf.com/worldcup/. Takže nám neostáva nič iné ako Monike a Lacovi zaželať veľa šťastia, pevné nervy a ruky pri hre a teda držíme palce.
» ..pokracovanie..
Bodovací Firo tour rebríček ČR a SR
Aktuality
08 november 2005
ImageV nasledujúcich riadkoch vám chceme priblížiť jeden zaujímavý projekt časopisu "Bowling magazín" a informačného bowlingového webu "www.bowlingweb.cz".  
Čo ponúka bodovací rebríček a o čo sa vlastne hrá? Bodovací Firo tour rebríček ČR a SR existuje od 1. januára 2003. Rebríček je rozdelený do troch kategórii: muži, ženy a juniori. V každej kategórii sa určuje samostatné poradie, ale existuje aj spoločný rebríček. Poradie v príslušnej kategórii sa hodnotí mesačne, vyhlásením najlepšieho hráča danej kategórie. Uskutočňuje sa aj ročné vyhodnotenie, kde sa určí poradie desiatich najlepších hráčov. Špecialitou rebríčka je turnaj "Czech Masters Tournaments". Turnaj je vyvrcholením rebríčka v príslušnom kalendárnom roku, koná sa na začiatku januára. Je to trojdňové podujatie, ktoré sa skladá zo samostatných turnajov mužov, žien a juniorov. Turnaj je organizovaný iba pre hráčov, ktorý v rebríčku obsadili popredné pozície k 31.12. daného roka, konkrétne: prvých 82 mužov, 24 žien a 12 juniorov. Účastníkmi turnaja sú takisto aj jednotliví mesačný víťazi. Finále Turnaja Majstrov je vysielané  v TV na športovej stanici "Galaxy Sport". Turnaj sa hrá o veľmi zaujímavé ceny. V doterajšej histórii sa zatiaľ iba jednému slovenskému hráčovi podarilo uspieť v mesačnom vyhodnotení, bola ním Daša Pospíšilová (máj 2005).
Image Bodovací Firo tour rebríček - október 2005 
» ..pokracovanie..
Milénium Tour - 2.kolo
Aktuality
06 november 2005
ImageOcenení hráčiNedeľa - Nové Zámky, to bol druhý víkendový turnaj, ktorého sa zástupcovia nášho klubu zúčastnili. Celkovo sa na turnaji predstavilo 50 hráčov, o poznanie viac ako v prvom kole a asi aj vzhľadom k tomu sa včera konala nultá runda. Turnaj je rozdelený na kvalifikáciu, z ktorej postupuje do finále priamo 8 hráčov a ďalších šestnásť hrá v semifinále o osem postupových miest. Dnes "stačil" na postup do semifinále priemer cca 157,00 a pre niektorých bol aj to veľký problém. Nedosažiteľnou métou sa to stalo aj pre nášho Mira, ktorý nakoniec obsadil 37. miesto. Vlastne z našich sa nikomu moc nedarilo, do semifinále postúpil iba Braňo s priemerom 161,00 no tu sa jeho novozámocké vystúpenie aj skončilo (22.miesto).
A ako to nakoniec dopadlo. Finále bolo v réžii rovinárov, víťazom turnaja sa stal Jozef Šturdík pred Jozefom Viskupičom a na treťom mieste skončil Marian Bartišek. Od tohto kola by mali byť výsledky z Milénia Tour započítavané aj do bodovacieho Firo-tour rebríčka ČR a SR. Ďalšie kolo série sa bude konať 4. decembra.
Na záver jedna prosba. Netušíme ako sa vám hralo, ako ste boli so sebou spokojní. Ak to nebolo podľa vašich predstáv, pokúste sa v komentároch priblížiť, čo najviac robilo problémy a kde asi bola príčina týchto ťažkostí, ďakujeme.
Image Výsledky Milénium Tour - 2.kolo 
<< Start < Predchadzajuca 211 212 213 214 215 216 217 218 219 Nasledujuca > Posledna >>

Vysledky 1927 - 1935 z 1969
Kalendár

 Image
SUMMER BOWLING TOURNAMENT 2024
           18.-21.7.2024

 Image
       BNC 2023/2024
       BNC 2024/2025
      SBWZ 2023/2024

Odkazy